Fuar Stand Taşıma

Şehri Seç Hizmet Ayağına Gelsin
Fuar ve stand taşımacılığı ihtiyaçlarınıza dilediğiniz aracı temin edebilmek için araç cinsini iyi tespit etmeniz gerekir. Bazı ürünler açık araçlarla bazı ürünler kapalı araçlarla taşınmak zorundadır.
    İhtiyaçlarınız için talep formu doldurarak 24 saatte 5 teklif alabilir veya kişiye özel müşteri temsilcilerimizi arayarak tele konferans sistemi ile 5 farklı firma ile canlı görüşerek 15 dakikada fiyat teklifleri alabilirsiniz. Alacağınız teklifleri, firmaların yorumları ve yapmış olduğu işleri inceleyerek değerlendirebilirsiniz. Bu hizmetler tamamen ücretsizdir.
 
    Nakliyat platformumuzdan, fuarlara taşıtacağınız malzemelerin veya standların kurulumu hakkında da yardım alabilirsiniz. Fuarlar bulunduğunuz şehirler de veya farklı şehirlerde olabilir ama en önemli olan husus malzemelerinizin tam zamanında fuar alanında olması ve fuar bitiminde malzemelerinizin fuardan zamanında çıkartılmasıdır.
 
    Sistemizde vinç hizmeti sunan firmalarımız da mevcut olup bu firmalardan vinç hizmeti yardımı da alabilirsiniz. Ayrıca fuara araç türünde bir şeyler getirecekseniz sistemdeki çekici hizmeti sunan firmalardan da yardım alabilirsiniz.