Şehri Seç Hizmet Ayağına Gelsin
Kuru yük taşımacılığı; kamyonlar, tırlar ile yük taşımacılığı anlamında kullanılan bir terimdir. Buna aynı zamanda komple taşımacılık da denir ve yükün az olması durumunda da parça veya parsiyel taşımacılık olarak ifade edilir.
 
KURU YÜK TAŞIMA FİRMALARINDAN TEKLİF AL
 
   Kuru yük taşımacılığı; Türkiye geneline çalışan nakliyat firmaları paletli yükler, metal yükler, boya, gıda maddeleri, çeşitli yedek parçalar, telekominikasyon vb yükleri taşırlar. Taşımaya yetkili olmadıkları alanlar evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığıdır.
 
Firmanızın nakliye ihtiyacını www.nakliyatteklif.com/talep-formu linkini tıklayarak 5 ayrı firmadan teklif alabilirsiniz veya çağrı merkezini arayarak kısa sürede ihtiyacınıza uygun nakliyat firmaları ile canlı tele konferans sistemiyle görüştürerek hızlı sonuç alabilirsiniz. Ayrıca firmaların istatistiklerini inceleyerek tercihinizi o yönde kullanabilirsiniz.
 
    Komple taşımacılıkta tehlikeli maddelerin taşınması ayrı sorumluluk ve izine tabi olmaktadır. Fabrikasyon yükleriniz, iş makinalarınız, paletli yükleriniz, dağıtmalı ürünleriniz v.s için araç kiralamak istediğinizde sizlerin isteklerinize en uygun çözümü sunabilmek için buradayız. Hem de tüm bu işlemler ücretsiz.