Şehri Seç Hizmet Ayağına Gelsin
Sizde büro, ofis taşımacılığı işimi yapıyorsunuz ? Sitemize ücretsiz üye ol iş fırsatlarını yakala. Büronuzu veya ofisinizi mi taşıyacaksınız ? Alanında uzman firmalar sana teklif versinler. En iyi ofis taşıma firmaları burada. Büro & Ofis taşıma işini hangi firmalar yapar diye düşünüyorsanız evden eve nakliyat yapan firmalar ofis taşıma işlemlerini de gerçekleştirir. Büro ve ofis taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi almak için sisteme giriş yapınız.
 
EN İYİ OFİS TAŞIMA FİRMALARI 
   
 Büro ve ofis taşıma hizmeti için sistemde kayıtlı nakliyat şirketlerinden teklif almak ücretsiz olup ihtiyacınıza göre müşteri temsilcilerimizi arayarak  konferans sistemi ile 5 farklı firma ile canlı görüşerek fikir sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz firma ile çalışma imkanına sahipsiniz.
 
    Ofisinizde  bulunan dolapların içerisindeki klasörlerin kolilenmesi, bilgisayarların kolilenmesi, ofis masalarının demonte hale getirilmesi, ofis içerisindeki diğer malzemeleri toparlanması ve bunların paketlenmesini gerçekleştirerek ofis eşyalarınızın yeni ofisinize taşınmasını sağlayan evden eve nakliyat firmaları sistemde mevcuttur.
 
    Ofis taşımacılığı işleminde, bulunduğunuz sokak veya caddenin park probleminin olup olmadığını veya ofis lokasyonu olarak ana caddelerde iseniz istediğiniz araç büyüklüğünü göz önüne alarak karar vermenizin daha uygun olacağını unutmayınız. Aracın ofisinize yanaşma mesafesini, yürüme mesafesini mutlaka anlaşacağınız firmaya bildiriniz, aksi halde anlaşmazlık noktasına düşmeniz kaçınılmaz olacaktır.
 
    Ofislerin merkezi lokasyonda olması sebebiyle tatil günleri veya akşam saatleri tercih edilebilir, trafik yoğun olan bölgelerde gün içerisinde taşıma gerçekleşmesi zor olacaktır.