Parça Eşya Taşıma

Şehri Seç Hizmet Ayağına Gelsin
Parça eşya taşıma işiyle uğraşıyorsanız ücretsiz üye olun yeni müşteriler kazanın. Parça eşya taşıtmak istiyorsanız parça eşya taşıma firmalarından teklif al. Parça eşya taşıma, taşınacak eşyanın az olması anlamındadır. Bu nedenle parça eşyanın taşınmasında ücretlendirme de o nispette minimum seviyelere çekilmesi demektir. Parça eşya veya parsiyel yük de aynı kavramdadır.
 
PARÇA EŞYA TEŞIMA ŞİRKETYLERİNDEN TEKLİF AL
 
   Parça eşya nakliyesi;  taşınmasını istediğiniz bir bölgeden diğer bir bölgeye eşyanın gidecek olan aracın belli bir bölümünü tahsis edilmesidir ve bu da taşınacak eşyanın taşıma bedelini düşürür. Az eşyanız için bir araç kiralamaya göre başka bir araçta birkaç eşya ile birlikte göndermek maliyet açısından daha düşüktür.
 
    Parça eşya nakliyesinde tek sıkıntı teslimatların biraz daha geç yapılabilme olasılığının bulunmasıdır. Çünkü birkaç parça eşyanın toplanıp dağıtılması özel araçtan daha uzun sürede teslimat yapılmasına neden olur.
 
    Parça eşya nakliyatı genellikle öğrenci, bekar yaşayanlar veya yazlık eşyaları için olur. Parça eşya taşımacılığı şehirler arasın da yapılmaktadır. Yazlık bölgelere birkaç parça eşyasını götürmek isteyenler için fiyatlar oldukça makuldür. Düzenli yazlık bölgelere çalışan firmalar mevcut olup yolu o bölgelere düşen firmalarda vardır. Uygun fiyatları yakalayabilmek için talep formu doldurabilir veya müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla işinize en uygun 5 firma ile tele konferans sistemiyle görüşerek en uygun firmalarla tanışabilirsiniz. 
 
    Üstelik bu hizmetler nakliyat platformumuzda tamamen ücretsizdir.